Welcome :))

Translate

piątek, 22 marca 2013

Moje przemyślenie 2

Przyjaźń :
Nie raz przyjaźń jest nie szczera i własie tutaj taka jest. Myślałałam ,ze jest a może raczej była moją przyjaciółką ale się myliłam. Gdybym wiedziałą już dawno zerwałabym z nią kontakt lecz człowiek mądry dopiero po fakcie i z tym się zgodzę :C
Chciałaym z nią zerwać wszelkie konatakty ale najgorsze jest to ,że musze ją oglądac ciągle w szkole.Ciesze się ,ze pójdziemy niedługo do gimnazjum i nasze drogi się rozejdą mam wręcz taką nadzieję. Do teraz nie mogę uwierzyć ,że jest tak wyrachowaną i bezczelną osoba . ale przedewszystkim fałszywą. Mi mówi coś innego typu ,, jesteś jedyna taka która mnie zroumie nie to co M..... czy D....., jedyna potrafisz mnie zrozumieć " Tak , tak to tylko bujda tak jak każde jej słowa. Kiedyś jej wierzyłam ale teraz? Teraz jest dla mnie zupełnie obca mi osoba . Tyle co na kłamała to po prostu czuję jak bym jej w ogóle nie znała :|
Ciesze się tylko ,że dzieki tej szczucznej przyjaźni poznałam moją najlepszą przyjaciółkę i wiem ,ze to ona jest prawdziwą. Jedynę o czym teraz narzę to , to aby nasz kontakt nigdy się nie zerwał.  Dominika i love you ♥ :D

Mój morał :
,, Prawdziwy przyjaciel to ten , który zostaje gdy inni odchodza "


________________________________________________________________________________
I jest 2 notka przepraszam ,że tak długo mnie nie było ale miałam trochę swoich problemów :C Ale już jestem :)) Widziałam pod ostatnim postem ,ze są dwa komentarze postanowiłam ,ze fakty dodam już dzisiaj ale zapraszam cały czas do pisania swoich histroii. Jeśli będą 3 historię w tedy wybiorę 1,2,3 miejsce :D

A oto fakty o mnie :
 1. Czy masz więcej przyjaciół czy wrogów ?
- Tak więc mam wiecej przyjaciół ,wiadomo wrogowie się zdarzają ale po to są przyjaciele aby o tym nie mysleć :))
2. Czy masz rodzeństwo jeśli tak to ile maja lat ?
- Mam młodszego brata ma 7 lat :)) Czesto mnie denerwuje ale i tak go baaardzo kocham :D
3. Jakie jest twoje hobby ?
- Bardzo lubię jeźdżić konno , chodze do mojej zaprzyjaźnionej stajni , liczę się z tym,że jest to trochę niebezpieczne , ale i tak nie zreyzgnuje :)) Niedawno również kupiłam sobie gitarę i będę się uczyć grać xD
4. Twoja ulubiona potrawa ?
-  Mam dużo ulubionych potrwa ale chyba najbardziej lubię : spaghetti :D
5.  Czy jesteś w związku ?
- Nie nie jestem , niestety nie mam chłopaka , pilnie poszukiwany xDD ;D Ale na powaznie chciałabym mieć kogo,ś do kogo po prostu mogłabym się przytulić ...

Na dzisiaj to tyle , może jutro dodam następne :))
Dobranoc :**
 Zozol ☻

sobota, 16 marca 2013

Siemanko ;D

Hejka , kochani jak tam wam mija weekend ? xD
Bo mi na razie trochę nudno , ale zobaczymy co będzie potem :))
Pomyślałam  ,że może fajnie było by jak byście  w komentarzu napisali jakąś śmieszną historię , która wam się przytrafiła tak dla rozweselenia :D
Możecie napisać historię , która przydarzyła se jakiejś koleżance/koledze . Jak chcecie  , najfajniejszą i najzabawniejszą historię umieszczę na tym blogu w osobnej notce przeznaczonej na własnie takie historie więc zapraszam serdecznie piszcie nie wstydźcie się , są tu sami swoi XD
Całuje i pozdrawiam :
~Zozol♥ 
PS Jeśli pod tą notką będzie 5 komentarzy dodam 5 faktów o sobie możecie również pisać w komentarzu jakie chcecie fakty :D 

czwartek, 14 marca 2013

Piosenkaaa♥

Nie wiem dlaczego ale zakochałam się w tej piosence niby zwykła piosenka ale ma w sobie tyle emocji ,że aż chcę się płakać :'(  Dziewczyna , która to śpiewała musiała uporać się ze śmiercią swojej siostry. A w dodatku napisać taką cudowną i wzruszająca piosenkę trzeba mieć talent :(



~Zozol ♥ 

Moje Przemyślenie

Hejoł :**
Czy wy też nie raz tak macie ,ze  wydaję wam się w jednej chwili że nie jesteście nikomu potrzebni i nikt nie zwraca na was uwagi ?  Bo mi tak , nie raz mamy tak w życiu ,ze potrzebujemy kogoś komu można powiedzieć dosłownie wszystko , jednak w naszym społeczeństwie nie ma dużo osób które zrozumiały by  każda nawet najdziwniejszą rzecz lub wadę . Wręcz jestem przekonana ,ze nie ma w cale takich osób . Mówię tu również o sobie bo sama dobrze wiem ,że niektórych rzeczy po prostu nie potrafię zrozumieć . Ale są również takie sprawy których  po prostu nie pojmujemy np. Bicie zwierzą, lecz to ma swoje plusy bo nie jesteśmy obojętni na los tych pupili ale również staramy się w jakiś sposób pomóc . Ale zeszłam teraz z tematu , tak więc mamy takie chwilę w których chcemy być samy i marzymy tylko o tym aby nikt nam tego spokoju i ciszy nie przerwał ale mamy również takie chwilę w których chcemy mieć kogoś przy sobie . I tu jest ten problem ponieważ dużo osób nie ma takiej bratniej duszy są samotni i zrozpaczeni . Słyszy się ,ze ludzie popełniają samobójstwo , jednak nikt z rodziny i znajomych nie potrafi odpowiedzieć na pytanie ,, Dlaczego ?". Są ludzie którzy po prostu chcą skończyć życie bo są samotni i brak im sensu życia . Staramy się nie raz być niezauważalni i nie mówić nikomu o naszych problemach bo sądzimy ,że inni mają swoje i tylko będziemy zawracać im głowę . Ale mi się wydaję ,ze zawsze warto jest wyżalić lub po prostu wygadać się komuś , nie raz nawet wypłakać w rękaw . Bo zawsze nam ulży . Nawet jeśli nie mamy nikogo takiego komu można powiedzieć wszystko ,bo są tacy ludzie! To zawsze można przekazać to w inny sposób swoje emocje można przenieść np. na papier . Można napisać to tu gdzie teraz ja pisze lub po prostu na zwykłej kartce i włożyć pod poduszkę .

Moje przemyślenie na ten temat brzmi :

,,Nawet jeśli nie masz obok siebie ludzi którym możesz powiedzieć wszystko pamiętaj ,że widocznie jesteś za wyjątkowy i oryginalny aby mogli Cię poznać "

_________________________________________________________________________________
No to mamy 1 notkę przepraszam ze tak późno ale nie miałam czasu aby dodać ją wcześniej . Kochani co do bloga pojawi się tu jeszcze jedna adminka nie wiadomo jeszcze kiedy ale prawdopodobnie niedługo . Opowiadanie będzie na podstawie jej historii ,którą sama przeżyła tak więc czytajcie bloga a na pewno dowiecie się co dalej :))
Pozdrawiam i całuję
~Zozol♥ 

Heeej ♥

Hej , wszystkim mam na imię Martaa xD
Więc tak na stronie głównej będę starała się umieszczać notki z każdego mojego dnia , będę wstawiać różne zdj. ( nie moje od razu mowie ) itd. Będę się dzielić z wami moimi spostrzeżeniami na świat , wrażeniami z dni i wiele więcej .  Pewnie dużo z was pomyśli ,, Dlaczego chce mówić obcym  co się u niej dzieje? "  Nie wiem może uciekam z tym do osób mi w cale nie znanych dlatego ,że sporo razy zawiodłam się na bliskich mi osobach i praktycznie nie mam komu powiedzieć co na prawe czuję ? Tak to jest chyba to , własnie dlatego , dzielę się moim życiem i jedną z moich pasji czyli pisaniem z wami .  Wiele osób które pisze też coś podobnego na pewno zgodzi się ze mną ,że o wiele prościej jest powiedzieć ( napisać ) to tutaj gdzie nikt nas nie zna i nie widzi niż prosto w twarz komuś innemu. W rzeczywistości jestem osoba niewidzialną dla świata ale tu mogę się otworzyć i każdy kto to czyta , czyta również mnie . Tu ja jestem tą osobą której każdy poświęci choć trochę czasu . Chociaż tu mogę być takim człowiekiem . 
W zakładce ,, opowiadanie" będę po kolei umieszczać rozdziały z mojego dopiero powstającego opowiadania . Nie mam go na razie za dużo ale cały czas nad nim pracuje mam nadzieję ,że chociaż ktoś będzie tu razem ze mną . Mam nadzieję ,ze uda nam się tu stworzyć jedną wielką rodzinę o tych samych problemach i nie tylko. Ludzi którzy razem będą się wspierać i dzielić się wszystkim a my będziemy mogli pomagać sobie wzajemnie . Tak się żyje łatwiej ♥ 

~Zozol ♥