Welcome :))

Translate

Opowiadanie ...

Heej , tutaj będę pisała moje opowiadanie które dopiero zaczynam :c
Ale mam nadzieję ,ze szybko pojawi się tu 1 rozdział :))

1 komentarz:

  1. To gdzie to opowiadanie?! Nie pisałaś na tym blogu nic od kilku miesięcy. jeżeli nie masz czasu pisać, to nie deklaruj, że to zrobisz...

    OdpowiedzUsuń