To gdzie to opowiadanie?! Nie pisałaś na tym blogu nic od kilku miesięcy. jeżeli nie masz czasu pisać, to nie deklaruj, że to zrobisz...
To gdzie to opowiadanie?! Nie pisałaś na tym blogu nic od kilku miesięcy. jeżeli nie masz czasu pisać, to nie deklaruj, że to zrobisz...
OdpowiedzUsuń