Welcome :))

Translate

czwartek, 14 marca 2013

Heeej ♥

Hej , wszystkim mam na imię Martaa xD
Więc tak na stronie głównej będę starała się umieszczać notki z każdego mojego dnia , będę wstawiać różne zdj. ( nie moje od razu mowie ) itd. Będę się dzielić z wami moimi spostrzeżeniami na świat , wrażeniami z dni i wiele więcej .  Pewnie dużo z was pomyśli ,, Dlaczego chce mówić obcym  co się u niej dzieje? "  Nie wiem może uciekam z tym do osób mi w cale nie znanych dlatego ,że sporo razy zawiodłam się na bliskich mi osobach i praktycznie nie mam komu powiedzieć co na prawe czuję ? Tak to jest chyba to , własnie dlatego , dzielę się moim życiem i jedną z moich pasji czyli pisaniem z wami .  Wiele osób które pisze też coś podobnego na pewno zgodzi się ze mną ,że o wiele prościej jest powiedzieć ( napisać ) to tutaj gdzie nikt nas nie zna i nie widzi niż prosto w twarz komuś innemu. W rzeczywistości jestem osoba niewidzialną dla świata ale tu mogę się otworzyć i każdy kto to czyta , czyta również mnie . Tu ja jestem tą osobą której każdy poświęci choć trochę czasu . Chociaż tu mogę być takim człowiekiem . 
W zakładce ,, opowiadanie" będę po kolei umieszczać rozdziały z mojego dopiero powstającego opowiadania . Nie mam go na razie za dużo ale cały czas nad nim pracuje mam nadzieję ,że chociaż ktoś będzie tu razem ze mną . Mam nadzieję ,ze uda nam się tu stworzyć jedną wielką rodzinę o tych samych problemach i nie tylko. Ludzi którzy razem będą się wspierać i dzielić się wszystkim a my będziemy mogli pomagać sobie wzajemnie . Tak się żyje łatwiej ♥ 

~Zozol ♥ 

4 komentarze:

  1. Zapowiada się na prawdę rewelacyjnie :)) Już nie mogę się doczekać pierwszej notki , czekam z niecierpliwością :**
    Pozdrawiam , twoja imienniczka
    - Martaa

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki wielkie , postaram się jak najszybciej wstawić kolejną notkę może nawet jeszcze dzisiaj :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajnie się zapowiada !
    Czekam na kolejny post
    Zapraszam do mnie ^^

    czebullka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Dziękuje :D Na pewno wejdę :))

    OdpowiedzUsuń