Nie wiem dlaczego ale zakochałam się w tej piosence niby zwykła piosenka ale ma w sobie tyle emocji ,że aż chcę się płakać :'( Dziewczyna , która to śpiewała musiała uporać się ze śmiercią swojej siostry. A w dodatku napisać taką cudowną i wzruszająca piosenkę trzeba mieć talent :(
To piękna piosenka.
OdpowiedzUsuńBył taki czas kiedy słuchałam jej przez cały czas.
Dokładnie , ja do teraz nie mogę przestać jej słuchać :))
UsuńJa też/Dominika Krantz
Usuń