Welcome :))

Translate

czwartek, 14 marca 2013

Piosenkaaa♥

Nie wiem dlaczego ale zakochałam się w tej piosence niby zwykła piosenka ale ma w sobie tyle emocji ,że aż chcę się płakać :'(  Dziewczyna , która to śpiewała musiała uporać się ze śmiercią swojej siostry. A w dodatku napisać taką cudowną i wzruszająca piosenkę trzeba mieć talent :(



~Zozol ♥ 

3 komentarze:

  1. To piękna piosenka.
    Był taki czas kiedy słuchałam jej przez cały czas.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie , ja do teraz nie mogę przestać jej słuchać :))

      Usuń
    2. Ja też/Dominika Krantz

      Usuń