Hejoł :**
Czy wy też nie raz tak macie ,ze wydaję wam się w jednej chwili że nie jesteście nikomu potrzebni i nikt nie zwraca na was uwagi ? Bo mi tak , nie raz mamy tak w życiu ,ze potrzebujemy kogoś komu można powiedzieć dosłownie wszystko , jednak w naszym społeczeństwie nie ma dużo osób które zrozumiały by każda nawet najdziwniejszą rzecz lub wadę . Wręcz jestem przekonana ,ze nie ma w cale takich osób . Mówię tu również o sobie bo sama dobrze wiem ,że niektórych rzeczy po prostu nie potrafię zrozumieć . Ale są również takie sprawy których po prostu nie pojmujemy np. Bicie zwierzą, lecz to ma swoje plusy bo nie jesteśmy obojętni na los tych pupili ale również staramy się w jakiś sposób pomóc . Ale zeszłam teraz z tematu , tak więc mamy takie chwilę w których chcemy być samy i marzymy tylko o tym aby nikt nam tego spokoju i ciszy nie przerwał ale mamy również takie chwilę w których chcemy mieć kogoś przy sobie . I tu jest ten problem ponieważ dużo osób nie ma takiej bratniej duszy są samotni i zrozpaczeni . Słyszy się ,ze ludzie popełniają samobójstwo , jednak nikt z rodziny i znajomych nie potrafi odpowiedzieć na pytanie ,, Dlaczego ?". Są ludzie którzy po prostu chcą skończyć życie bo są samotni i brak im sensu życia . Staramy się nie raz być niezauważalni i nie mówić nikomu o naszych problemach bo sądzimy ,że inni mają swoje i tylko będziemy zawracać im głowę . Ale mi się wydaję ,ze zawsze warto jest wyżalić lub po prostu wygadać się komuś , nie raz nawet wypłakać w rękaw . Bo zawsze nam ulży . Nawet jeśli nie mamy nikogo takiego komu można powiedzieć wszystko ,bo są tacy ludzie! To zawsze można przekazać to w inny sposób swoje emocje można przenieść np. na papier . Można napisać to tu gdzie teraz ja pisze lub po prostu na zwykłej kartce i włożyć pod poduszkę .
Moje przemyślenie na ten temat brzmi :
,,Nawet jeśli nie masz obok siebie ludzi którym możesz powiedzieć wszystko pamiętaj ,że widocznie jesteś za wyjątkowy i oryginalny aby mogli Cię poznać "
_________________________________________________________________________________
No to mamy 1 notkę przepraszam ze tak późno ale nie miałam czasu aby dodać ją wcześniej . Kochani co do bloga pojawi się tu jeszcze jedna adminka nie wiadomo jeszcze kiedy ale prawdopodobnie niedługo . Opowiadanie będzie na podstawie jej historii ,którą sama przeżyła tak więc czytajcie bloga a na pewno dowiecie się co dalej :))
Pozdrawiam i całuję
~Zozol♥
Dziewczyno gdzie ty byłaś przez całe moje życie? *.*
OdpowiedzUsuńdevilwalks.blogspot.com
Nie mam pojęcia :)) Schowana w głębi swojego świata xD
UsuńAle dziękuje oczywiście zajrzę na twojego i zachęcam do tego aby mojego odwiedzać częściej niż tylko raz :))