Welcome :))

Translate

sobota, 16 marca 2013

Siemanko ;D

Hejka , kochani jak tam wam mija weekend ? xD
Bo mi na razie trochę nudno , ale zobaczymy co będzie potem :))
Pomyślałam  ,że może fajnie było by jak byście  w komentarzu napisali jakąś śmieszną historię , która wam się przytrafiła tak dla rozweselenia :D
Możecie napisać historię , która przydarzyła se jakiejś koleżance/koledze . Jak chcecie  , najfajniejszą i najzabawniejszą historię umieszczę na tym blogu w osobnej notce przeznaczonej na własnie takie historie więc zapraszam serdecznie piszcie nie wstydźcie się , są tu sami swoi XD
Całuje i pozdrawiam :
~Zozol♥ 
PS Jeśli pod tą notką będzie 5 komentarzy dodam 5 faktów o sobie możecie również pisać w komentarzu jakie chcecie fakty :D 

2 komentarze:

  1. A nawet , nawet spokojnie :D Dopiero się rozkręca xD
    A oto moja historia :P
    Pewnego dnia szłam z przyajciółką przez miasto i postanowiłyśmy wstąpić do cukierni na coś dobrego :D Kiedy weszłyśmy do srodka zauważyłam siedzącego w rogu chłopaka z mojej klasy , który strasznie mi się podobał. Nie mogłam od niego oderwać wzroku , gdyby nie moja kumpela chyba bym tak stała cały dzień xDD W końcu usiadłyśmy na przeciwko jego . Jednak pech chciał że wzięłam ciasto z nadzieniem w środku. Na nieszczęście cały środek wyleciał prosto na moją twarz myślałam ,że zapadnę się pod ziemię:(

    PS Co do faktów to może powiedziałąbyś nam ile masz lat? jaki jest twój ulubiony kolor? czy masz rodzeństwo ? Jeśli tak to ile mają lat ? :))
    Pozdrawiam Olla :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak mija ? Baardzo fajnie :D Spotkanie z przyjaciółmi jest chyba najlepszym sposobem na nudę :D
    Moja historia może nie była za ciekawa ale za pewne zostanie w mojej pamięci na długi czas xDD
    Było ciepło dlatego postanowiłam razme z kumpelą wyjść na rolki. Tak więc zrobiłyśmy , jechałyśmy razem przez oje osiedle kiedy zauważyłam moją sąsiadkę z jej wnukiem , który był całkiem , całkiem :D Chciałam się przed nim popisac moimi umiejętnościami xD Ale pech chciał ,że nie zauwazyłam dziury która była kilka metrów ode mnie . Z szybką prędkością wjechałam w dziurę i wylądowałam prosto przed nogami mojejo sąsiada. On tylko sę uśmiechnął i podał mi rękę abym mogła wstać. Mimo tego ,że chłopak okazał się baaardzo miły i wesoły to do dzisiaj jak o tym pomyslę jest mi strasznie głupio. Ale dzięki temu teraz jesteśmy najlepszymi przujaciółmi a od niedawna już parą :D

    Hmmmm... Fakty o Tobie ? Nie mam pojęcia koleżanka do góry wykorzystała moje pomysły xD
    Ale może powiedziałabyć :
    Jaka jest twoja ulubiona potrawa ?
    Czy jesteś w związku?( oczywiście jeśli nie chcesz to nie mów )
    Czy masz więcej wrogów czy przyajciół ?
    Od kiedy piszesz blogi ?
    Skąd wzięłaś pomysł własnie na pisanie ?
    Jakie jest twoje hobby ?
    Chyba to wszystko xDD
    ~Majaaa:))

    OdpowiedzUsuń